Mbules per femij (jorgan dhe jastek)

Shitet nga: rina 07 Qer 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shes jastek dhe jorgan sateni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim