Monti i Benetonit per djem

Shitet nga: Melita 02 Shk 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shes Montin per djem mosha 5-6 vjec,firma Beneton Monti eshte pothuajse i ri, mbushja me pupla dhe eshte blere 65 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim