Ngrohes AVENT/Philips

Shitet nga: Valmira 09 Mar 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Ngrohes per shishe dhe ushqim te foshnjeve, nga firma AVENT, komplet i ri/i paperdorur,qmimi fiks.
30euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim