Organizoni ditëlindjen me ne " Zana Decor "

Shitet nga: Zana Decor 09 Shk 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Organizoni ditëlindjen me ne
CANDY BIRTHDAY
Oferta Përfshinë

-Bëjm organizmin e ditlindjev në Kopshte të fëmijve , shtepia , Restorante etj.
-Fotografi Profesionale ,Fotot e realizuara gjat programit 300 Foto n Cd dhe ,
-Nje album fotografik 40 Foto te printuara ne formatin 13X18
-Dekorim në menyr profesionale Nga " Zana Decor"
-Muzik Me zerim dhe mikrofon
-Gjera ushqimore per fëmij ( pije per qdo fëmij , Snacks(Grisulina) ,
-Torta Sipas deshires Për 30 Persona
-Animatort ( Mickey mouse ).
-Rezervimet janë te Obliguara Tel 045-680-802

Bëjm Dekorin per qfar do lloj Feste, Ditlindje , Dasma ,Fejesa Etj .

Na ndiqni në Facebook : https://www.facebook.com/zana.decor/?pnref=story

Punojmë në Gjithë Kosoven.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim