Organizoni ditëlindjen me ne ZANA DECOR

Shitet nga: Zana Decor 08 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Bëjm dekorin ne menyr profesionale per ditlindje a po ndonje fest tjeter
Dhe bëjm organizimin e ditlindjev,
-Bëjm organizmin e ditlindjev në Kopshte të fëmijve , shtepia , salla etj.
-Fotografi Profesionale ,Fotot e realizuara gjat programit 300 Foto n Cd dhe ,
-Nje album fotografik 40 Foto te printuara ne formatin 13X18
-Dekori në menyr profesionale Nga Zana Decor
-Muzik Me zerim dhe mikrofon
-Gjera ushqimore per fëmij ( pije per qdo fëmij , Snacks(Grisulina) ,
-Dhe nga nje pic Te vogel per secilin fëmijë )
-Torta Sipas deshires Për 30 Persona
-Nga një pije per nënat
-Animatort ( Mickey mouse ).
-Kohëzgjatja : 3 Orë
-Rezervimet janë te Obliguara Tel 045-680-802
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim