Pantolla, bluza te reja per femije -vajza nga Gj..

Shitet nga: rroba per femije 02 Pri 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shiten pantolla dhe bluza te reja per vajza -femije. Malli eshte kualitet dhe eshte i ardhur nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim