Puma

Shitet nga: xxxxx 27 Dhj 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Air max dhe adidas nr 40 -41-42-43-44-45 mundenii me kontaktu ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim