Pumat Air max

Shitet nga: Xxxxx 27 Dhj 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shes pumat Air max
DHE
Adidas xhizi 35 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim