Qizmet OROTOPEDIKE Elefanten nr. 29

Shitet nga: PATIKA 10 Mar 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Qizmet nr. 29 Elefanten original CICIBAN- OROTOPEDIKE nga Gjermania , te reja por nuk po me bin. per ma shum 044 678879 dhe viber +38649211601
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim