Rroba te ndryshme

Shitet nga: Valbone 29 Shk 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shes rroba te ndryshme per femije,qe.nga mosha 0 deri ne 2 vjeq te perdorura por ne gjendje shume te ruajtur.Jane te.markave h&m dhe waikiki kryesisht qmimi i.diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim