SHESIM VESHEMBATHJE PER FEMIJE DHE TE RRITUR

Shitet nga: Avni 14 Mar 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shesim veshembathje me shumic dhe pakic me qmime shuuum shum te lira, per femije dhe te rritur. Malli eshte shum kualitativ dhe vjen nga zvicra. Po ashtu kemi edhe bicikleta te ndryshme me qmime shum te volitshme. Na vizitoni dhe bindeni. Gjendemi ne kodren e trimave 300-400m pa shku te stacioni policor ne vranjevc ose perball FURRA VLERA. NE LOKALIN ,, LODI TEXTIL,, DHE NJE REKLAM E MADHE ,,,,,, MALL. NGA ZVICRA,,, ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim