SHITEN RROBAT PER FEMIJ

Shitet nga: arben 09 Jan 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shiten rrobat te ardhuna nga jasht dhe nuk jane blere ne kosove. Cmimi 15 per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim