Shes kepucet ortopedike urgjent

Shitet nga: Adlie 10 Maj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shes kepucet per bebe nr.22 shume te ruajtura firm e njohur,ortopedike per formimin e shputes dhe lehtesimin e te ecurit, per djem (bon edhe vajza), te cilat cmimin real e kane diku min.40 euro i shes, pasi qe djalit tim nuk po i bojne me, cmimet:1 8 euro ortopediket, poashtu sandalle verore thuajse te reja nr.21/22 vetem 3 euro, pandufle ortopedike nr.28 -2 euro, dhe kepucet e gjelberta nr,21/22- 2 euro,Jane te ardhura nga jashte.
Te gjithe sebashku 15 euro
Te interesuarat mund te na kontaktojne ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim