Shkalle ndihmese per toalet

Shitet nga: Valmira 09 Mar 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shkalle ndihmese per toalet, per femije qe sapo kane filluar te vetem ta perdorin toaletin. Shume te pershtatshme dhe praktike. Te paperdorura.
Qmimi fiks 20euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim