Shkalle ndihmese per toalet

Shitet nga: valmira 09 Mar 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shkalle ndihmese per toalet, per femijet te cilet sapo kane filluar te shkojne ne banjo pa ndihmen e dikujt tjeter, per te hipur dhe zbritur lehte ne guacen e banjos.
Qmimi fiks 20 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim