Uniforma futbolli për fëmijë

Shitet nga: DyqaniSportiv 01 Maj 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shesim uniforma te te gjitha klubeve per femije me mundesi me shkru emrin.

Ju lutem vetem bleresit serioze te me kontaktojne ne telefon.
Per pyetje dhe te tjera vetem ne email

www.facebook.com/dyqanisportiv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim