cokulla per djem dhe jakne per vajza

Shitet nga: duri 15 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
shiten cokullat njehete te perdorura jane nga Gjermania shume te bukura!me qmim 15 euro NR 26 .jakna per vajza mosha 5-7 vjet qmimi 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim