fustane per vajza

Shitet nga: bukurie 18 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
shesh dy fustane per vajza shifen dhe ne foto jane per princessa cmimi per njerin eshte 12 euro jane te moshes 2-5 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim