kpuca kmisha dhe shall ,pallte

Shitet nga: emm 10 Jan 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
kpuca nr 24, bashk me kmish dhe shall 5 euro mosha 2-3 vjet , pallta per moshen 10 -11 vjet 5 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim