luhatse 6-24m

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: xx 15 Tet 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Luhatse per bebe nga firma nennybaby e pershtatshme per femij deri 15kg paloset dhe mjaft e lehte per ta bartur
Viber+37744812076
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim