new model luhatse 3n1

Shitet nga: B. 15 Pri 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Luhatse shtrat dhe karrige per ushqim model i lollerit
Qmimi i fiksum
Produkti i ri pa perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim