per femije

Shitet nga: femij 08 Pri 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shitet vello per vajza te moshes 1-3vite dhe kushton 15euro dhe nje mbajtse dekoruse per beba te sapolindura dhe kushton 20euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim