rrypa per fmij djem fhe vajza afer 200 copa

Shitet nga: xx 01 Mar 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shiten rrypa per femij djem dhe vajza afer 200 copa te ri paperdor per vetem 20 € dergesa ne ter rajonin e kosoves per vetum 3 € post
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim