Makina e Larjes BEKO

Shitet nga: BEKO 27 Gsh 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Enëlarëse
Shitet makina per larjen e eneve beko.
Ne gjendje te rregullt
Mund te kontaktoni dhe ne viber +37744579454
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim