Enëlarëse BEKO

Shitet nga: BEKO 31 Gsh 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Enëlarëse
Shitet makina per larjen e eneve beko. Ne gjendje te rregullt Mund te kontaktoni dhe ne viber +37744579454.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim