Enlarse "BEKO" A+

Shitet nga: Naim 16 Gsh 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Enëlarëse
E shes ose ndrroj enlarsen e paperdorur, per arsye se e kam dhurate dhe me duhet montuese. E shes me qmim sipas marreveshjes apo ndrroj me enlarse te re montuese, modeleve te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim