FLM MERRJEPU SHIT

Shitet nga: Fadil 18 Pri 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Enëlarëse
Shes lavatriqen e markes Simens ne gjendje te mire shum punon perfekt mirpo nga pamja nuk eshte shum e mire ka nevoj per nje ngjyre ne anen e parparme ndersa mrapa dhe anash eshte ma e mire.
Per me shume ne kontaktoni ne tele dhe viber
tel 044 261 043 viber+37744261043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim