Flm merr jep,eshte shitur.

Shitet nga: halim 23 Jan 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Enëlarëse
Shes enëlarësen e ardhur nga zvicra në gjendje shumë të rregullt.Enëlarsja nuk është montuese dhe është për 12 persona.Qmimi 100 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim