Kuzhin

Shitet nga: naim burjani 21 Sht 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Enëlarëse
kuzhin:frigorifer,makin per larjen e eneve dhe shporet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim