Makina per larjen e Gotave EXPRESS

Shitet nga: Eugen 07 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Enëlarëse
Shitet makina per larjen e gotave expres brenda 3 minutave si dhe i qet te polirata,makina eshte pothuajse e re ,dhe eshte e perdorur vetem 2 muaj.Makina i ka edhe gypat per llojet e shamponave te cilat duhet te perdoren gjate larjes se gotave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim