Teknik e bardh

Shitet nga: Riza 27 Dhj 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Enëlarëse
Shes lavatriqe per EN(Gorenje)
lavatriqe per tesha frigorifer i madh si dhe 3tepiha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim