2 Frigorefiera

Shitet nga: Kastriot 28 Dhj 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shiten 2 frigorifera ne gjendje te rregullt

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim