FROGOFERI

Shitet nga: BESNIK 04 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
SHITET FROGORIFERI ""SHUM PAK I PERDORUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim