Frizi

Shitet nga: Jetoni 01 Pri 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet Frizi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim