2 Frigoriferat

Shitet nga: Selatin 06 Mar 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes Frigoriferat 80 euro
Jane te ruajtur punojne mire dhe nuk jane te
dëmtuar
Per me shume na kontaktoni ne numrin 045531580
ose ne viber +37745531580
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim