2 levaman dhe bide vetem 20 ero

Shitet nga: besim 10 Dhj 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
te gjitha vetem 20 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim