APARATI I KAFFES INVENTUM Café invento GJER

Shitet nga: Kujta 22 Shk 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   155 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet APARATI I KAFFES
i FIRMES INVENTUM Café invento
APARATI eshte ne gjendje SHUME te rregullte
Veq sa ka ardhe nga gjermanija TASH

Te gjith ju qe jeni te e - i interesuar per me shume ju lutemi te me kontaktoni ne keta numra te telefonit qe po i shiheni me poshte ...

044 330 122

049 577 305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim