Costan Komor-Friz dhe furrë

Shitet nga: Vegim 19 Maj 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR   3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frizi/furra e markes Costan Komor e perdorur ne gjendje shume te mire dhe ka garancion.Frizi ftof deri ne -30 grad dhe njekohsisht ne opsionin e furres nxen deri ne +10.Lartesia e dyerve eshte 1.60m,gjërsia 76cm dhe thellsia e raftit 61cm.Frizi ka gjithsej 4 dyer.Lartsia e frizit eshte 1.70m ndersa gjersia 3.24m.Gjithashtu frizi ka edhe raftet e saj per secilen derë.Per me shume informata kontaktoni ne numrin e telefonin 044-222-212.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim