Daewo

Shitet nga: Avni 26 Mar 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer daewo i paperdorur garancion 2 vite
Gjatsia 2 mtera

Qmimi ne viva fresh 619

Qmimi i shitjes 530
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim