Drita neon 12 cop

Shitet nga: Ismail 25 Mar 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
drita neon 12 te ardhura nga gjermania per shtepi restoran auto larje etj qmimi i volitshem 10 euro kompler
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim