FRIGORIFER

Shitet nga: kajtaz 16 Mar 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoriferi eshte ne gjendje shume te mire . Qmimi pak i diskutushem , per me shume kontakto ne tel,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim