FRIGORIFERI - POTHUAJSE I RI

Shitet nga: Altin 03 Nën 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
URGJENTISHT E SHES FRIGORIFERIN, ESHTE POTHUAJSE I RI. PJESEN LARTE E KA MUNDESIN PER REKLAME. ESHTE I PERSHTATSHEM PER SHTEPI, BANESE, ZYRE ETJ.
MUND TE VNOHET NE MURI.

GJENDEMI NE ULPIANE-TE LLESNA NE PRISHTINE

044 / 141 - 594
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim