Frigo service servis friz frigorifer komore friza

Shitet nga: fatos frigo service 16 Tet 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigo servis 24/7H 044-111-249. Servisim frigorifera friza friz lavatriqe beko gorenje sisteme ftohje ftofse klimatizim qendror etja klim klima btu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim