Frigo-vitrina

Shitet nga: Hamit 16 Nën 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigo-vitrin ne gjendje te rregullt
Me ftofje lart dhe posht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim