Frigoriferë super çmim vetem 55 euro

Shitet nga: samir 17 Sht 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoriferë super çmim shume i lire
Frigoriferi ftof shume mire ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim