Frigorifer 'Bira'

Shitet nga: Dardan Gjikolli 24 Dhj 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet Frigoriferi. Eshte blere para 12 viteve dhe eshte perdore tere kohen dhe ende punon stabil. Ska pase asnje intervenimm me heret.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim