Frigorifer "Gorenje"

Shitet nga: Loxha 01 Nën 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferin GORENJE ne gjendje shume te mire. Ngjyre i bardhe dhe shume i rujtun. E ka edhe nje fijok te Frizit.

Arsyeja pse po e shes eshte sepse po me duhet nje Frigorifer me i madh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim