Frigorifer

Shitet nga: Teuta 08 Shk 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi me ngrirje te thelle 400 litrash shum pak i perdorur qe nevoitet per hotele kafiteri por edhe per shtepija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim