Frigorifer

Shitet nga: Frigorifer 23 Nën 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer eshte thuaje sikur i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim