Frigorifer

Shitet nga: Frigorifer 28 Jan 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Eshte ne gjendje shum te mir thuaje i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim